loading

Ustaların Tercihi

30.000 çesit ürün yelpazemiz , yüksek kalite, uygun fiyat politikası ile Bursa sanayisi için yüksek verimli ve makul fiyatlı ürünleri ile hizmetinizdeyiz

göktürkler hırdavat

20 Araç filomuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında servis desteğimiz ile çözümler üretiyoruz. Günün hangi saati olursa olsun müşterilerimize iş kaybı yaşatmamak için müşteri taleplerini anında karşılayarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Otosansit (2), Hipodrom, Nosab, Kayapa Organize sanayi bölgelerinde bulunan 5 şubemiz ile sizlere daha yakınız. 12 yıllık işletme tecrübemiz ve 22 yılı aşkın iş tecrübemiz ile Teknik Hırdavat, Nalburiye, Bağlantı elemanları, Kaynak malzemeleri, İş güvenliği ve Ambalaj grubu, Makina gibi 30.000 çeşit ürün yelpazemiz ile en iyi hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.

göktürkler hırdavat

Göktürkler hırdavat olarak dikey entegrasyon ve diğer kilit değerdeki destekleyici iş güvenliği ve ambalaj alanlarında önemli yatırımlar yapan, Bursada lider hırdavat market şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Hırdavat sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

göktürkler hırdavat
göktürkler hırdavat
göktürkler hırdavat
göktürkler hırdavat
göktürkler hırdavat
göktürkler hırdavat

Bize Ulasın

Şube İletişim Bilgilerimiz

Önerileriniz ve Şikayetlerinizi belirtilen telefon numaramızdan paylaşabilirsiniz... 7/24 Hizmetinizdeyiz...